Ubytování

...těšíme se na Vaši návštěvu...

 

Penzion Za VsíUBYTOVÁVÁME MINIMÁLNĚ NA DVĚ NOCI.

BEZ PŘEDCHOZÍ DOHODY A SOUHLASU MAJITELE NENÍ MOŽNÉ VE VAŠEM  REZERVOVANÉM TERMÍNU UBYTOVAT DALŠÍ NEBO NENAHLÁŠENÉ OSOBY.

Penzion je nekuřácký a není vybaven pro pobyt domácích mazlíčků.
V penzionu se přezouvá a používá se domácí obuv.

Jsme malý rodinný penzion a nemáme stálou recepci, proto uvítáme upřesnění času, kdy k nám dorazíte. Optimální je upřesnit čas vašeho příjezdu telefonicky den předem. Ušetří to obě stranám čas a případné potíže.

Příjezd (check in) od 15:00/neděle od 16:00 do 20:00

Odjezd (check out) do 10:00

 

*Všechny pokoje jsou vybaveny el. přímotopy s dostatečným denním limitem spotřeby elektřiny pro vytopení pokoje, který je v ceně ubytování v době letní sezony. V případě překročení denního limitu spotřeby elektřiny ubytovaní uhradí rozdíl mezi denním limitem a skutečnou spotřebou el. energie. Více viz ceník.

 

Pokoj 1 - přízemí

Útulný pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven komodou, stojany na oděvy (němý sluha), nočními stolky s lampičkami a odpadkovým košem.

Pokoj 2 - přízemí

Útulný pokoj s manželským dvojlůžkem, vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven komodou, stojany na oděvy (němý sluha), nočními stolky s lampičkami a odpadkovým košem.

Pokoj 3 - podkroví

Velký pokoj s manželským dvojlůžkem a se třemi samostatnými lůžky a s možností přistýlky, vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven komodou, křesly se stolkem, stojany na oděvy (němý sluha), nočními stolky s lampičkami a odpadkovým košem.

- k dispozici jsou dětské postýlky pro malé hosty penzionu

Pokoj 4 - podkroví

Prostorný podkrovní pokoj se dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky, vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven komodou, křesly se stolkem, stojany na oděvy (němý sluha), nočními stolky s lampičkami a odpadkovým košem.

zobrazit menu